1925 yılında George Hoffmann isimli teknisyen ilk iğneli rulman için patent başvurusu yaptığında, 5 sene sonra NADELLA isimli bir Fransız şirketinin kendi patentine dayalı olarak iğneli rulman ürünlerinin sanayileştirilmesi için bir teknoloji geliştireceğini bilemezdi.

Sonraki yıllarda NADELLA iğneli rulman ürünleri konusunda bir lider haline geldi ve bugün piyasadaki liderler arasındaki yerini almış bulunmaktadır.

NADELLA nın başarı hikayesinin başlangıcı 1930' larda Rueil-Malmaison isimli küçük Fransız kasabasında başlamıştır. Buradan NADELLA iğneli rulman sanayisinin liderlerinden birisi haline gelmiştir. NADELLA bugün, doğrusal klavuz sistemleri ve diğer iletim parçaları da dahil olmak üzere doğrusal ve hareketli çözümler açısından bir distribütör, tasarımcı ve sistem entegrasyon sorumlusu olarak pazardaki yerini lider bir oyuncu konumunda sabitleştirdi.

nadellaNadella Ana ürünler aşağıdaki gibidir:

-Doğrusal Kızak ve Arabalar
-Doğrusal Modüller
-İğneli Rulmanlar
-Direksiyon Mili
-Düzeltme Ağları
-Ayar Somunları
-Kol Uçları

NADELLA nın şuan itibariyle Milano (İTALYA) ve Stuttgart (ALMANYA) da ofisleri mevcuttur.

Nadella satış alanındaki mühendislerinin sorumlu oldukları uygulama tavsiyeleri son derecede önemli rol oynamaktadır. Müşterilerinin uzmanlarıyla birlikte çalışarak kendi bilgi, deneyim ve teknik imkanlarını yüksek standartlı geliştirilmiş müşteri çözümleri bulmak için birleştirmektedir.

Eksim Mekatronik ve Robotik Sis. San. Tic. Ltd. Şti.
Perpa Ticaret Merkezi B-Blok Kat: 11 No: 1675
Okmeydanı / Şişli / İstanbul
Tel: + 90 212 222 81 12 (pbx)
Faks: + 90 212 222 81 02
E-mail: istanbul@eksimmuhendislik.com
Web Sitesi: www.eksimtr.com