KRW Rulman firması 1934 yılında "Deutsche Kugellagerfabrik GmbH" ismiyle kurulmuştur. O sıralar DKF markasıyla hizmet verirken ürettiği rulmanlar, Alman Lufthansa havayollarındaki uçakların Diesel motorlarında kullanılarak kalitesini kanıtlamıştır.

1942 de firma 1500 çalışanıyla daha da gelişmeye devam etmiştir. İkinci dünya savaşından sonra firma sözde SAG firması olarak devam etmiştir. 1200 serisi makaralı rulmanlar bu dönemde gelişmeye başlamıştır. DKF Wälzlagerwerk Leipzig ismiyle 1955 ve 1990 yılları arasında dünyaca tanınan bir firma olarak üretimine devam etmiştir. 1990 yılında firma FAG grupta tüzel kişilik olarak faaliyetine devam etmiştir. 1993 te KRW Kugel- und Rollenlagerwerk Leipzig GmbH ismiyle kurulmuştur. Ve günümüze kadar her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak ve çalıştığı sektörlerde, özellikle demiryollarında gösterdiği başarılarla tanınan bir marka konumuna gelmiştir.

KRW BearingKRW Rulman Kugel- und Rollenlagerwerk Leipzig GmbH firması Dış Çapı 68 den 1200 mm e kadar olan rulman ve aksesuarlarını geliştirir, üretir ve yüksek kalite ile satışını yapar. Üstelik, kullanıcılarına, uygulama alanlarına bağlı olarak doğru ve uygun rulman seçiminde hassas ölçümler yaparak destekte bulunur.Satış esnasında ve satış sonrası destekte elindeki tüm teknik imkanları kullanarak müşterilerinin satın aldıkları KRW Rulman markasından her zaman memnun kalmasını sağlamayı hedefler.

Özevren Rulman Sanayi Ticaret Ltd. Şti
Merkez Mah. Guney Yanyol cad. No:13 Orhanlı Tuzla İstanbul
Tel: + 90 216 394 45 45
Fax: + 90 216 394 48 24
Email: support@ozevren.com
www.ozevren.com